dubl-gorettski-dopomig-bavariyi-prodovzhiti-peremozhnu-seriyu-v-bundeslizi

Дубль Горетцки допоміг "Баварії" продовжити переможну серію в Бундеслізі

• 11200 переглядiв

КИЇВ. 19 січня. УНН. У поєдинку 18-го туру чемпіонату Німеччини з футболу – Бундесліга, "Хоффенхайм" приймав "Баварію" на стадіоні "Райн-Некарі-Арена", повідомляє кореспондент УНН.

Вдалий відрізок наприкінці тайму провів півзахисник мюнхенців Леон Горетцка. На 34 хвилині господарі залишили без нагляду Левандовскі, але на його удар головою зреагував воротар. Перший на добиванні виявився саме Горетцка. В конденсований час півзахисник ефектно закінчив контратаку чинних чемпіонів Німеччини і оформив дубль – 0:2.

Наприкінці першої години зустрічі зусиллями фулбеку Шульца "Хоффенхайм" відіграв один м'яч, але польський бомбардир гостей зняв усі питання стосовно переможця зустрічі на 87 хвилині – 1:3.

Примітно, що "Баварія" одержала шосту поспіль перемогу в чемпіонаті (39 очок) та розташовується на другому місці, відстаючи від лідируючої дортмундської "Борусії" на три бали. У "Хоффенхайма" закінчилася серія із 6 підряд нічиїх (25) - сьома сходинка.