dubl-ibragimovicha-ne-vryatuvav-milan-vid-pershoyi-porazki-v-seriyi-a

Дубль Ібрагімовича не врятував “Мілан” від першої поразки в Серії А

• 20990 переглядiв

КИЇВ. 21 листопада. УНН. В італійській Серії А відбулися кілька поєдинків в одному з яких в гості до “Фіорентини” завітав “Мілан”, повідомляє УНН з посиланням на сайт “россонері”.

До перерви “фіалки” мали два м’ячі переваги — забивали Дункан і Сапонара. По перерві дубль Ібрагімовича повернув інтригу у гру, але на це своїм дублем відповів Влахович. В компенсований час автогол Венуті не призвів до втрати очок “Фіорентини” — 4:3.

Примітно, що ця поразка стала для “Мілана” першою в нинішньому сезоні Серії А, до цього команда Стефано Піолі здобула 10 перемог і двічі зіграла внічию. “Мілан” (32 очки) йде на другому рядку в таблиці. “Фіорентина” (21) піднялася на шосте місце.

В одному із паралельних матчів римське “Лаціо” вдома поступилося “Ювентусу” — 0:2.