dubl-karavayeva-prinis-dinamo-rozgromniy-vigrash-nad-rukhom

Дубль Караваєва приніс "Динамо" розгромний виграш над "Рухом"

• 13418 переглядiв

КИЇВ. 21 березня. УНН. "Динамо" приймало львівський "Рух" у поєдинку 19 туру Української Прем'єр-ліги, повідомляє кореспондент УНН.

На 10-й хвилині “динамівці” заробили право на пробиття 11-метрового, який Карлос Де Пена не забив — воротар Бандура здійснив сейв. Проте це не зупинило підопічних Луческу, які відвантажили три м’ячі в сітку опонентів. На 59 хвилині На 59 хвилині захисник “Руху” помилився у простій ситуації у власній карній зоні та подарував гол Олександру Караваєву.

У заключній 5-хвилинці Миколенко у падінні віддав результативний простріл на Сідклея, а в додатковий час Караваєв оформив дубль — 3:0.

“Динамо” набрало 46 очок і вже на сім балів відірвалося від “Шахтаря”. “Рух” замикає турнірну таблицю (13).