dubl-konoplyanki-prinis-vigrash-shakhtaryu-u-zaklyuchnomu-sparingu-zakordonom

Дубль Коноплянки приніс виграш "Шахтарю" у заключному спарингу закордоном

• 13754 переглядiв

КИЇВ. 6 лютого. УНН. У заключному контрольному матчі зимових тренувально-навчальних зборів "Шахтар" провів поєдинок із боснійським ФК "Борац", передає кореспондент УНН.

Напрочуд активним на полі до перерви виявився Євген Коноплянка. З першим підступним ударом вінгера голкіпер “Бораца” впорався, але на 39 хвилині був вже безсилим. Через кілька хвилин гравці “Бораца” обрізалися на власній половині поля, чим скористався Фернандо та Коноплянка. Після удару бразильця по воротах м’яч відлетів до українця, який переправив його у порожню сітку воріт — 2:0.

Склад “Шахтаря”, 1-й тайм: Трубін, Додо, Вітао, Матвієнко (Хочолава, 32), Ісмаїлі, Степаненко (к), Марлос, Патрік, Коноплянка, Тайсон, Мораес (Фернандо, 32)

“Шахтар”, 2-й тайм: Пятов (к), Болбат, Кривцов, Хочолава (Бондар, 61), Корнієнко (Сіпріано, 70), Майкон, Маркос, Шостак (Мудрик, 70), Тете, Соломон, Фернандо (Дентіньо, 61).

Цією перемогою “гірники” завершили збори в Туреччині. Команда повернеться до Києва, де готуватиметься до перших офіційних матчів — 13 лютого в УПЛ з “Колосом” і 18 лютого в Лізі Європи з “Маккабі” (Тель-Авів).