dubl-messi-dozvoliv-barseloni-rezultativno-obigrati-totenkhemom

Дубль Мессі дозволив "Барселоні" результативно обіграти "Тотенхем"

• 11612 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Лондонський стадіон “Вемблі” став ареною, яка прийняла один із центральних поєдинків другого туру Ліги чемпіонів “Тотенхема” з “Барселоною”, передає кореспондент УНН.

Вже на другій хвилині каталонці засмутили господарів поля. Мессі знайшов дальньою передачею Альбу, який використав помилку на виході Льоріса, та відпасував на Коутінью. Бразилець відправив м’яч у порожні ворота. Ще одну чудову комбінацію “блаугранос” реалізував шикарним пострілом здалеку Іван Ракітіч — 2:0.

По перерві м’ячі почали залітати і в ворота іспанців — Кейн забив на 52, Ламела на 66. Між взяттями воріт свого не впустив Мессі, який забив з передачі Альби. Наприкінці основного часу Мессі оформив дубль та не дозволив лондонцям розраховувати на нічию — 2:4.

Зазначимо, що іспанська команда має в активі максимальні 6 очок і очолює таблицю групи В. “Тотенхем” залишився без набраних пунктів.