dubl-ukrayintsya-vryatuvav-gent-vid-porazki-v-matchi-ligi-yevropi

Дубль українця врятував "Гент" від поразки в матчі Ліги Європи

• 10499 переглядiв

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. У третьому турі групового раунду Ліги Європи бельгійський "Гент" футболістів національної збірної України Романа Яремчука та Ігоря Пластуна вдома приймав німецький "Вольфсбург", повідомляє УНН.

Вже в середині тайму німці повели із комфортною перевагою в два м'ячі – забивали Вегхорст і Жоао Віктор. Проте ближче до перерви Яремчук ударом за метрів 10 від штрафної вразив нижній кут воріт воротаря Первана.

Вже на 4 компенсованій хвилині до гри Яремчук ногою проштовхнув м'яч до сітки воріт – 2:2.

Пластун відіграв повний поєдинок, а ще один українець у складі "Гента", Роман Безус, вийшов на заміну на 60-й хвилині.

Відзначимо, що в цьому сезоні Яремчук провів у складі "Гента" 16 матчів, в яких забив 12 м’ячів та віддав три результативні передачі.

Крім того додамо, "Гент" і "Вольфсбург" лідирують у групі І – по 5 очок. У "Олександрії" і "Сент-Етьєна" по 2.

Нагадаємо, київське "Динамо" вдруге поспіль втратило очки в матчі Ліги Європи.