dva-goli-v-dodatkoviy-chas-vryatuvali-shakhtar-vid-porazki-v-matchi-ligi-chempioniv

Два голи в додатковий час врятували "Шахтар" від поразки в матчі Ліги чемпіонів

• 9310 переглядiв

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Донецький "Шахтар" увіз нічию з гостьового протистояння 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів проти загребського "Динамо", передає кореспондент УНН.

Матч вийшов багатим на події. У першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами: у складі “гірників” Алан Патрік у контратаці замкнув простріл на ближню стійку від Мораеса, а Петкович виграв верхову боротьбу в оборонця українців (1:1).

На 74 і 79 хвилинах команди залишились не в повних складах. За підніжки були вилученні Моро в “Динамо” та Марлос у “Шахтаря”. В заключні хвилини баталії команди влаштували парад голів. Спочатку в основний час зусиллями Іванушеча і Адемі загребці, здавалося гарантували собі три очки. Проте удар головою Мораеса та реалізований пенальті від Тете дозволив на 7 компенсованій хвилині зрівняти рахунок — 3:3.

Таким чином, команди набрали по 5 очок в групі С і ділять 2 і 3 місця.

Додамо, що “помаранчево-чорні” мали перевагу у матчі за володінням м’яча (56 відсотків) і ударами — 16:9.