dva-nerealizovani-penalti-ne-zavadili-zori-povernuti-druge-mistse-v-chu

Два нереалізовані пенальті не завадили "Зорі" повернути друге місце в ЧУ

• 10464 переглядiв

КИЇВ. 4 березня. УНН. Луганська “Зоря” святкувала перемогу у зустрічі 21 туру чемпіонату України з футболу у протистоянні зі “Львовом”, повідомляє кореспондент УНН.

На початку другого тайму господарі в дві передачі та один простріл від Лунєва дозволили відзначитися Кабаєву — 1:0. На 73 хвилині “Зоря” мала можливість подвоїти перевагу, але на удару у лівий кут Громова воротар Богдан Сарнавський відзначився сейвом.

Наприкінці тайму Лєднєв зі штрафного все-таки забив другий м’яч “Зорі” у зустрічі, а в компенсований час ще встиг не забити з пенальті — 2:0.

Примітно, що без нічиїх серія “Зорі” продовжується в УПЛ вже 11 поєдинків — 9 звитяг при 2 поразках.

Додамо, луганський колектив набрав 43 очки та повернувся на друге місце чемпіонату обігнав “Динамо” на один пункт.