dva-triochkovikh-ne-vryatuvali-klub-mikhaylyuka-vid-porazki-v-nba

Два триочкових не врятували клуб Михайлюка від поразки в НБА

• 8064 переглядiв

КИЇВ. 7 листопада. УНН. У регулярному чемпіонаті НБА відбулася зустріч "Детройт Пістонс" українця Святослава Михайлюка та "Вашингтон Візардс", передає кореспондент УНН.

Уродженець Черкас з’явився на паркеті в середині першої чверті і за перший проміжок зумів реалізувати дальній кидок та віддати результативну передачу.

У заключній чверті, яку наш земляк провів без замін, йому вдалося відзначитися ще одним 3-очковим потраплянням і довести лицьовий рахунок до 6 очок (0/2 двоочкові, 2/3 триочкові) при 3 передачах і 1 втраті за 27:13 ігрових хвилин. Проте “Детройт” зазнав фіаско — 99:115.

Примітно, що 27:13 ігрових хвилин є третім показником Михайлюка в кар’єрі НБА за найбільшою кількістю ігрового часу.

Додамо, “Детройт” наразі йде 10-м у Східній конференції — три перемоги в восьми матчах.