dva-viluchennya-i-tri-penalti-dinamo-rozgromilo-kolos

Два вилучення і три пенальті: "Динамо" розгромило "Колос"

• 10634 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. ФК “Колос” з Ковалівки приймав київське “Динамо” в столиці на “Оболонь-Арені” у зустрічі 10 туру УПЛ, повідомляє УНН.

На початку другого тайму команди обмінялися вилученнями — Шепелєв покинув склад “біло-синіх”, а Максименко — “Колоса”.

Саме за гру рукою Максименка капітан “Динамо” Віктор Циганков забив із пенальті. Через 10 хвилин Артем Бесєдін засмутив воротаря “Колоса” в контратаці.

Далі Циганков заробив на собі пенальті, але вдруге його реалізувати не зміг — сейв від голкіпера. Проте дубль у “динамівців” зумів здійснити нападник Бесєдін, а крапку з третього в матчі пенальті поставив Вербич — 4:0.

Відзначимо, що “Динамо” наздогнало у чемпіонаті “Десну” — у обох команд по 20 очок, але займає нижче місце за чернігівців (3 рядок).