dva-viluchennya-ta-sim-goliv-oleksandriya-obigrala-ingulets

Два вилучення та сім голів: "Олександрія" обіграла "Інгулець"

• 11510 переглядiв

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Нове дербі УПЛ – команд Кіровоградської області, за участі "Олександрії" та "Інгульця" закінчилося напрочуд результативно (4:3), передає УНН.

На момент 41 хвилини “Олександрія” лідирувала із розгромним результатом в 4:0. Забивали Грицук, Устименко, Бондаренко та Дудка.

Проте наприкінці тайму клуб Шарана пропустив від Коваленка та залишився у меншості через вилучення Лучкевича. По перерві склади команд вирівнялися — на 69 хвилині Павлов отримав червону картку. Проте “Інгулець” зумів відзначитися двічі зусиллями Бартуловича і Янакова (обидва рази з пенальті), але до нічиї не дотягнули — 4:3.

Примітно, що “Олександрія” при Володимиру Шарану здобула 40-у домашню перемогу в чемпіонатах — 8 місце із 9 очками.

Додамо, пропускна серія “Олександрії” продовжується в чемпіонатах 15 матчів (35 м’ячів) — повторення клубного рекорду.