dva-viluchennya-u-supernikiv-prinesli-pszh-vosmiy-vigrash-v-lizi-1

Два вилучення у суперників принесли "ПСЖ" восьмий виграш в Лізі 1

• 8924 переглядiв

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. У центральній зустрічі 10 туру французької Ліги 1 в гості до ФК "Ніцца" завітав чинний чемпіон країни "ПСЖ", повідомляє кореспондент УНН.

Успішні дії Анхеля Ді Марії у першому таймі призвели до комфортної переваги парижан у перерві матчу. У першій спробі аргентинець забив при виході на побачення з воротарем, далі Ді Марія з гострого кута лівою ногою перекинув м’яч за комірець кіперу, ставши претендентом на найефектніший гол туру.

На 67 хвилині Ганаго відквитав один м’яч, проте Вилучення в найближчі 10 хвилин у виконанні Кіпріена та Герелля призвели до голів у їх ворота у виконанні Мбаппе та Мауро Ікарді — 4:1.

Зауважимо, що парижани набрали 24 очки і наразі мають перевагу в п’ять балів над “Нантом”, який грає свій матч цього туру із “Мецом”.