dva-viluchennya-v-bitvi-autsayderiv-ingulets-ta-lviv-rozpisali-mirovu

Два вилучення в битві аутсайдерів: “Інгулець” та “Львів” розписали мирову

• 10897 переглядiв

КИЇВ. 6 грудня. УНН. Програму 12-го туру відкривав матч у Львові, де зустрічалися команди з нижньої частини турнірної таблиці — ПФК “Львів” та “Інгулець”, передає УНН з посиланням на сайт Прем’єр-ліги.

Хоча ці колективи у “Favbet Лізі” раніше не зустрічалися, історія протистоянь налічувала три матчі на користь львів’ян. І цього разу вона була переписана.

“Інгулець” більше володів ініціативою, а останню десятихвилинку провів навіть у більшості, та при цьому не зміг скористатися перевагою. Втім, варто віддати належне й господарям, які швидко зрівняли рахунок у першому таймі (Сабіно забивав), а після перерви навіть переважали суперника в ударах у площину воріт, допоки не залишилися в меншості.

У підсумку бойова нічия 1:1 і “Львів” 20-й раз на своєму полі грає внічию у чемпіонатах і в той же час перериває безнічийний домашній серіал, який тривав у чемпіонатах 7 ігор — 11 очок та 10-та позиція.