dvadtsyat-tri-ochki-lenya-prinesli-atlanti-peremogu-nad-liderom-nba

Двадцять три очки Леня принесли "Атланті" перемогу над лідером НБА

• 9310 переглядiв

КИЇВ. 2 квітня. УНН. Ближче до кінця регулярного чемпіонату НБА відбувся поєдинок за участі “Атланти Хокс” центрового збірної України Олексія Леня із першою командою Асоціації “Мілуокі Бакс”, передає кореспондент УНН.

Лень отримав місце в стартовій п’ятірці, але в першому відрізку не зумів відзначитися забитими кидками, а його колектив мав велике відставання — 20:43. Проте гольова феєрія українця у другій чверті у вигляді двох слем-данків, ще одного влучання з-під кільця та триочкового, призвела до вирівнювання рахунку.

На старті другої половини наш центровий забив дальній кидок, а також здійснив ще кілька слем-данків після чого відправився надовго на лаву для запасних, але вийшов на заключні хвилини четвертої чверті. Саме зусиллями Леня, його результативним проходом і кидком із-за три очкової лінії — “Хокс” перевели гру в овертайм (122:122). В додатковій 5-ти хвилинці Лень забив ще слем-данк і довів лицьовий рахунок до 23 очок (7/9 двоочкові, 3/6 триочкові), 6 підбирань при 3-х втратах за 26:55 хвилини, а його колектив виграв 136:135.

Примітно, що більше Леня очок у грі набрали тільки Стерлінг Браун з “Мілуокі” (27) та партнер Олексія — Джастін Андерсон (24).

Зазначимо, що “Хокс” мають 28 звитяг при 49 поразках і давно втратили шанси на вихід в плей-оф — 12 на Сході. “Бакс” з 57 виграшами і 20 поразками лідирують в НБА.