dvi-rezultativni-diyi-gravtsya-dinamo-prinesli-olimpiku-vigrash-nad-dnipro-1

Дві результативні дії гравця “Динамо” принесли “Олімпіку” виграш над “Дніпро-1”

• 10846 переглядiв

КИЇВ. 13 вересня. УНН. У другому поєдинку другого туру Прем’єр-ліги України “Дніпро-1” приймав гравців “Олімпіку”, передає кореспондент УНН.

Наприкінці першого тайму виник переломний момент в матчі. Іранський нападник Шахаб Зейхеді з-за меж штрафного майданчику завдав точного удару у нижній кут воріт "Дніпра-1". Асистував йому орендований новачок з "Динамо" Беніто. Через хвилину "Дніпро-1" залишився у меншості. Через грубий підкат вилучення отримав півзахисник господарів Когут.

Ефектну атаку на початку другої половини у "Олімпіку" реалізував француз Тейшейра, який забив ударом під дальню стійку воріт. Результативну передачу до активу знову записав Беніто.

Проте доволі швидко господарі відквитали м'яч. З подачі із кутового головою забив Олексій Хобленко.

Усі шанси на позитивний результат суперника зняв Сергій Політило, реалізувавши пенальті – 3:1.

Відзначимо, що гравець "Динамо" Ібрагім Каргбо, який перейшов до донеччан на правах оренди, також дебютував за "Олімпік" (вийшов на поле на 79 хвилині). Каргбо одразу відзначився ударом у каркас воріт.

Додамо, "Олімпік" набрав перші три очки в таблиці, а "Дніпро-1" залишився з одним балом.