dvi-ukrayinki-vigrali-mizhnarodni-seriyi-zmagan-z-legkoyi-atletiki

Дві українки виграли міжнародні серії змагань з легкої атлетики

• 15666 переглядiв

КИЇВ. 21 лютого. УНН. Представниці України достроково вибороли звання тріумфаторок найпрестижнішої серії міжнародних комерційних легкоатлетичних турнірів World Athletics Indoor Tour, інформує УНН з посиланням на ФЛАУ.

Попри те, що останній етап змагань пройде у п'ятницю, і імена переможців і переможниць туру у деяких дисциплінах відомі вже зараз.

Найкращою зі стрибків у висоту серед жінок визнано нашу Ярославу Магучіх. Вона не брала участі в етапі у Бостоні, проте перемогла у Карлсруе (2,02 м) і Глазго (1,93 м), чим і забезпечила собі перше місце у загальному заліку.

Марина Бех-Романчук стала переможницею туру зі стрибків у довжину. Українка продемонструвала максимально можливі показники - виграла всі змагання, у яких взяла участь, а саме: у Карлсруе (6,92 м), Торуні (6,96 м), Глазго (6,90 м) і Льєвані (6,90 м).

Як повідомляв УНН, українські легкоатлетки посіли усі три медальні місця на турнірі у Словаччині.