Екс-тренер збірної України назвав проблемну ланку “Динамо”

• 21524 переглядiв

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Колишній головний тренер збірної України та столичного “Динамо” Леонід Буряк виразив думку з приводу проблем і результати “біло-синіх” в поточному сезоні, повідомляє УНН з посиланням на Footboom.

Цитата

Буряк пригадав крайній поєдинок із “Зорею” в якому, на його думку, не вистачало реалізації моментів.

“Кияни добре грали проти „Зорі“. Перевага „Динамо“ була великою, але немає належної реалізації. Якщо не помиляюся, 27-28 ударів „біло-сині“ завдали по воротах „Зорі“ і гольових моментів створили багато, особливо в першому таймі. Однак, на другий тайм динамівці вийшли і перші 15 хвилин провели так, ніби все було вже вирішено і результат досягнутий, не включилися в гру. Загалом, зазначу, що „Зоря“ добре оборонялася. При всій повазі до Гармаша, зазначу, що атакуюча лінія „Динамо“ потребує посилення. Навіть з урахуванням того, що є Бесєдін і Супряга, потрібен ще форвард”, — зазначив Буряк.