finalist-ligi-chempioniv-z-nichiyi-rozpochav-vistupi-u-novomu-sezoni-turniru

Фіналіст Ліги чемпіонів з нічиї розпочав виступи у новому сезоні турніру

• 10291 переглядiв

КИЇВ. 18 вересня. УНН. У першому турі групової стадії Ліги чемпіонів грецький “Олімпіакос” на стадіоні “Георгіос Караіскакіс” у Піреях прийняв лондонський “Тоттенхем”, передає кореспондент УНН.

У першому таймі форвард греків Герреро упустив шанс відзначитися, поціливши м’яч у стійку. Далі оборонець Мерія порушив правила у власній карній зоні, а Харрі Кейн покарав суперника точним пострілом з пенальті. Через 9 хвилин Лукас оформив ефектний гол ударом із-за меж штрафної.

Відставання “Олімпіакоса” до перерви завдяки своєму реактивному забігу у штрафну змешив Поденсе. На 54 хвилині француз Вальбуена заробив на собі право пробити 11-метровий та сам виконав покарання — 2:2.

Відзначимо, що минулого сезону лондонський колектив брав участь у фіналі Ліги чемпіонів.