fk-chornomorets-perervav-seriyu-porazok-v-chempionati-ukrayini

ФК “Чорноморець” перервав серію поразок в чемпіонаті України

• 14870 переглядiв

КИЇВ. 13 грудня. УНН. У поєдинку 18 туру Української Прем’єр-ліги одеський “Чорноморець” вдома приймав харківський “Металіст 1925”, повідомляє УНН з посиланням на прес-центр змагань.

Вже на першій хвилині гості провели небезпечну контратаку на ворота “Чорноморця”. Марлісон з 10 метрів пробив повз ворота. Відповідь “моряків” була стрімкою і нещадною: протягом 150 секунд м’яч двічі побував у сітці воріт “Металіста 1925”. Спочатку сольний номер виконав Авагімян, який обіграв кількох суперників у штрафному майданчику та закрутив “снаряд” у дальній нижній кут — 1:0. Потім на правому фланзі загострив гру Цитаішвілі, не входячи до штрафного майданчика “вистрілив”, м’яч влучив у харків’янина і відлетів до Кравченка, який без обробки потужним ударом метрів з 27 вразив ворота гостей вдруге — 2:0.

Гості зуміли все-таки відзначитись на 57 хвилині. Дубко, що послизнувся, руками торкнувся ноги Марлісона, який миттєво впав на газон. “Постраждалий” реалізував пенальті — 2:1.

На зимову паузу харків’яни йдуть із серію поразок і з 19 очками на 10-му щаблі. Одесити перервали серію із трьох поразок поспіль — 14 пунктів і 13-й рядок.