fk-desna-nanis-chornomortsyu-devyatoyi-porazki-v-sezoni-chempionatu-ukrayini

ФК “Десна” наніс “Чорноморцю” дев’ятої поразки в сезоні чемпіонату України

• 17182 переглядiв

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Чернігівська “Десна” зуміла вийти переможцем із протистояння 16 туру УПЛ із одеським “Чорноморцем”. Зустріч відбулася на стадіоні “Чорноморець”, інформує УНН з посиланням на сайт “моряків”.

З перших хвилин матчу “Чорноморець” притиснув гостей до їхніх воріт. Серія кутових включала гольовий момент від Авагимяна, а також ще кілька небезпечних ударів цього ж виконавця. Втім, “Десна” досить швидко перевела гру до протилежних воріт.

Було кілька стандартів, потужних ударів по меті, але захисники і Кучерук успішно впоралися з цими проблемами.

Доленосний момент зустрічі стався на 28 хвилині. Болбат виконав подачу кутового, одесити боротьбу за “повітря” програли, м’яч влучив до Тотовицького, який без завад вразив порожній кут воріт — 0:1.

У другому таймі суперники приблизно однаково були близькі до того, щоб змінити рахунок на табло. Голкіпери не дали забити Ванату, Смирному, Вачіберадзе, Тлумаку у “моряків”, Шевцову, Болбату у “Десни”. Як наслідок 0:1.

“Десна” із 24 балами йде шостою, а “Чорноморець” у зоні вильоту — 13 сходинка при 11 очках.