fk-dinamo-zaznav-pershoyi-porazki-na-zborakh-v-ispaniyi

ФК "Динамо" зазнав першої поразки на зборах в Іспанії

• 9778 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. У заключному матчі на першому навчально-тренувальному зборі “Динамо” зустрічалися з празькою “Спартою”, повідомляє кореспондент УНН.

Перший тайм український клуб не міг записати собі в актив, адже на 18 і 45 хвилинах вони пропустили від Теттеха і Станчу. По перерві серія замін призвела до покращення становища “біло-синіх”. На 47 хвилині Віктор Циганков відквитав один м’яч завдяки удару із ближньої дистанції зі штрафного, а згодом Алібеков наважився на над дальній постріл, який увінчався потраплянням м’яча у дев’ятку воріт. В заключну 10-хвилинку чехи спромоглися організувати переможний гол (забив Гложек) — 2:3.

Примітно, що в двох попередніх спарингах кияни завдали поразки німецькому “Бохуму” 3:0 і звели внічию гру проти “Стяуа” — 1:1.

Як повідомляв УНН, “Динамо” оприлюднило графік наступних 5-ти спарингів в Іспанії.