fk-mariupol-z-rakhunkom-6-0-zavdav-porazki-turetskomu-klubu

ФК "Маріуполь" з рахунком 6:0 завдав поразки турецькому клубу

• 32117 переглядiв

КИЇВ. 8 липня. УНН. Ранковим спарингом із турецькою командою "Даріка спор" "Маріуполь" продовжив підготовку до нового сезону, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу приазовців.

Підопічні Олександра Бабича здобули впевнену перемогу - 6:0. Рахунок відкрив сильним ударом з кута штрафний В'ячеслав Чурко. Потім Ілля Путря заробив пенальті і сам його реалізував.

У другому таймі Євген Білоконь, замкнувши фланговий простріл, зробив рахунок 3:0. В кінці гри відзначилися Євген Проданов, Микита Петерман і Іван Мочевінскій.

До вашої уваги склад "Маріуполя": Гальчук, Кирюханцев, Чоботенко, Биков, Корнієнко, Мишнєв, Федорчук, Чурко, Вакула, Топалов, Фомін.

"Маріуполь" з 31-ї хвилини: Гальчук (Михайлов, 46 хв), Полегенько, Петерман, Яворський, Тищенко, Путря, гравець на перегляді, Білоконь (Проданов, 63), Кащук, Чех, Бугай (Мочевінскій, 63).

Додамо, що у другому матчі дня азовці поступилися одному з лідерів азербайджанської ліги – "Габалі" (1:2).