fk-minay-vstanoviv-rekord-v-istoriyi-klubu-ta-nablizivsya-do-lidera-pershoyi-ligi

ФК "Минай" встановив рекорд в історії клубу та наблизився до лідера Першої ліги

• 12178 переглядiв

КИЇВ. 25 липня. УНН. У зустрічі 26 туру Першої ліги України з футболу ФК “Минай” гостював у аутсайдера турніру “Черкащини”, передає УНН з посиланням на сайт “Минаю”.

У першому таймі “Минай” відзначився двома голами (Пиняшко та Карноза), по перерві гості ще забили чотири м’ячі — Оринчак, 48 хв, Нурієв 71, Оринчак 73 та Книш 80. У відповідь “Черкащина” забила зусиллями Таранухи і Нечая.

Як наслідок 6:2 і “Минай” вперше в історії клубу на професійному рівні забив шість голів.

Варто відзначити, що в іншій грі лідер змагань “Інгулець” втратив очки у протистоянні із “Чорноморцем” — 0:0.

Додамо, що “Минай” йде другим (53) в чемпіонаті і відстає від лідера “Інгульця” тільки на 1 бал.