fk-minay-zdobuv-peremogu-u-pershiy-gri-sezonu-v-upl

ФК "Минай" здобув перемогу у першій грі сезону в УПЛ

• 20037 переглядiв

КИЇВ. 1 серпня. УНН. В рамках другого туру Української Прем'єр-ліги футболісти "Минаю" приймали "Олександрію", повідомляє УНН з посиланням на сайт "Минаю".

В першому таймі йшло багато боротьби за м’яч та за простір: “минайці” намагалися прибрати контроль до себе, а коли втрачали “круглого”, то активно вступали в пресинг і доволі організовано діяли без м’яча.

Під кінець тайму у команди з’явилися моменти з гри — зрештою, гості почали втомлюватися і їх оборона була не такою організованою.

Другий тайм “Минай” розпочав ще більш активно. Додали динаміки в атаці і лінії “Олександрії” не витримували. У підсумку оновлений “Минай” продемонстрував характер і рішучість. Клуб не грав на утримання нічиї, а на перемогу. Єдине взяття воріт відбулося так: Чато навісив із флангу, Гончар поборовся за повітря із захисником і закарпатець, новачок клубу Олег Вишневський, який вийшов на заміну, був найшвидшим при добиванні — 1:0.

Зауважимо, що відомий форвард Євген Селезньов дебютував за клуб — вийшов у старті і провів на полі 70 хвилин.

Для “Минаю” цей матч був першим у чемпіонаті (гра першого туру за їх участі перенесена). “Олександрія” також має три очки, аде виграв у першому турі у “Зорі”.