fk-zorya-nichiyeyu-zavershiv-vistupi-v-lizi-konferentsiy-uyefa

ФК "Зоря" нічиєю завершив виступи в Лізі конференцій УЄФА

• 16719 переглядiв

КИЇВ. 10 грудня. УНН. Луганська "Зоря" приймала норвезький "Буде-Глімт" у зустрічі шостого туру групової стадії Ліги конференцій УЄФА, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Здобувши перевагу у першому таймі завдяки голу Єгора Назарини, "Зоря" грала за рахунком після перерви, але не втримала перемогу. Капітан Вернидуб зрізав м'яч у свої ворота у досить простому епізоді. Перед цим Гладкий міг зняти всі питання, але не реалізував чистий вихід віч-на-віч – 1:1.

Таким чином, обидві команди мають бути розчаровані результатом. Нічия не дозволила "Буде-Глімту" виграти групу та вийти в 1/8 фіналу безпосередньо, а "Зоря" не змогла залишити єврокубки на фоні перемоги в останньому матчі.

В іншому поєдинку квартету "Рома" обіграла софійський "ЦСКА" із рахунком 3:2 і стала переможцем групи. "Зоря" стала третьою із 7-ма балами.