fk-zorya-zavoyuvav-rozgromniy-vigrash-v-chempionati-ukrayini

ФК "Зоря" завоював розгромний виграш в чемпіонаті України

• 19909 переглядiв

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Луганська "Зоря" в матчі 13-го туру чемпіонату України в гостях нанесла нищівну поразку харківському "Металісту 1925", передає УНН з посиланням на сайти команд.

За гостей двоє гравців встигли оформити дублі — Гладкий забивав на 38 і 71 хвилинах, а Аллах’яр на 9-й і 55 хвилинах. Також забивав Овусу і Алібеков. За харків’ян м’яч-престижу забив Ременюк — 1:6.

Отже, “Зоря” набрала 26 очок і займає третє місце в турнірній таблиці, але в найближчого переслідувача “Ворскли” є матч у запасі. У “Металіста 1925” на сім залікових пунктів менше і вони розташовані на восьмій позиції.

“Зоря” у наступному турі прийматиме “Верес”, а “Металіст 1925” в гостях змагатиметься із “Олександрією”.