fk-zorya-zaznav-porazki-vid-khorvatskoyi-istri-1961

ФК "Зоря" зазнав поразки від хорватської "Істри-1961"

• 10936 переглядiв

КИЇВ. 2 липня. УНН. Луганська “Зоря” продовжила роботу на навчально-тренувальному зборі в Словенії. У перший день липня команду Вернидуба чекав спаринг з хорватською “Істрою-1961”, передає УНН з посиланням на сайт “Зорі”.

Старт матчу не вдався українцям. Вже до 15-й хвилині “Істра” відправила у ворота Андрія Луніна 2 м’ячі. Потім “Зоря” спробувала виправити ситуацію і створила кілька напівмоментів, але до прицільного удару справа не дійшла. У підсумку перший тайм був за суперником.

Другий тайм почався з перевагою луганчан, але до реальних моментів справа не доходила. Можна згадати хіба що удар Владислава Калитвинцева, після якого голкіпер перевів м’яч на кутовий. Якщо говорити про другу половину зустрічі загалом, то в цілому, вона була рівна. Гра, в основному, проходила в центрі поля, а команди по черзі володіли м’ячем. Таким чином фінальний свисток арбітра зафіксував 2:0 на користь “Істри”.

"Зоря“в 1-му таймі: Андрій Лунін, Євген Чеберко (Леонідас, 28 хвилина), В’ячеслав Чечер (Артем Сухоцький, 28), Пауліньо, Дмитро Гречишкін, Артем Гордієнко, Владислав Калитвинцев, Ігор Харатін, В’ячеслав Кочергін, Андрій Пилявський, Олександр Сваток .

“Зоря” у 2-му таймі: Олексій Шевченко, Артем Сухоцький (Микита Каменюка, 60), Владислав Калитвинцев (Максим Луньов, 60), Владислав Кочергін (Сілас, 60), Желько Любенович, Леонідас, Артем Гордієнко, Андрій Пилявський (Михайло Шершень, 60), Руслан Бабенко, Дмитро Гречишкін (Денис Безбородько, 60), Олександр Сваток.

Варто відзначити, що вже 3-го липня на “Зорю” чекає спаринг із хорватським “Хайдуком” з міста Спліт.