forvard-milevskiy-zabiv-gol-u-tovariskomu-matchi-z-rosiyskim-klubom

Форвард Мілевський забив гол у товариському матчі з російським клубом

• 11372 переглядiв

КИЇВ. 3 лютого. УНН. Останній товариський матч на перших зборах білоруський “Динамо-Брест” із плеядою українських футболістів завершив нічийним результатом, повідомляє кореспондент УНН.

В ролі капітана на матч чинних чемпіонів Білорусії вивів колишній форвард збірної України Артем Мілевський. І вже на 4 хвилині українець протягнув м’яч половину поля, обігрався з партнером та забив з прострілу. Проте виграш проти російського ФК “Крилья Совєтов” втримати не вдалося — 1:1.

Примітно, що Мілевський та Євген Хачеріді провели повні поєдинки на полі, а Олександр Нойок відіграв перший тайм.

Додамо також, 14 лютого команда з Бреста проведе спаринг із львівськими “Карпатами” в рамках 2 тренувального збору клубу.