forvard-zbirnoyi-ukrayini-oformiv-dubl-u-matchi-chempionatu-turechchini

Форвард збірної України оформив дубль у матчі чемпіонату Туреччини

• 13429 переглядiв

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Нападник збірної України Євген Селезньов забив третій та четвертий м'ячі у складі своєї нової турецької команди, інформує УНН з посиланням на сайт Федерації футболу України.

Результативний виступ нападника стався у зустрічі 23-го туру тамтешньої Суперліги, в якій “Акхісар” українця приймав на власному полі “Коньяспор”. Селезньов з’явився у стартовому складі господарів і на 16-й хвилині, скориставшись фланговою передачею Омера Байрама, забив ударом головою. Дубль наш нападник оформив на 68-й хвилині, коли після пасу Мугдата Челіка вразив ворота лівою ногою.

Селезньов провів на полі усі 90 хвилин, а поєдинок завершився з результатом 3:0.

Примітно, що перемога дозволила “Акхісару” на деякий час піднятися на дев’яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини. В активі у команди 30 очок.

Додамо також, у 2018 році Селезньов провів у складі “Акхісару”, куди він перейшов у січні з “Карабюкспору”, дев’ять матчів, забив чотири м’ячі й віддав дві результативні передачі.