futbol-dinamo-vtratilo-ochki-u-poyedinku-iz-zoreyu

Футбол: “Динамо” втратило очки у поєдинку із “Зорею”

• 16614 переглядiв

КИЇВ. 13 грудня. УНН. У рамках 18-го туру УПЛ, яким завершується осіння частина сезону-2021/2022 у чемпіонаті України, київське “Динамо” приймало на НСК “Олімпійський” луганську “Зорю”, повідомляє УНН з посиланням на сайт “біло-синіх”.

Наполегливість “біло-синіх” була винагороджена перед самою перервою. Шапаренко класним пасом знайшов перед штрафним Гармаша, той трохи притримав м’яча та викотив на Буяльського, який набіг і в падінні пробив повз воротаря — 1:0.

Якщо перший тайм “динамівці” завершили на мажорній ноті, то незабаром після поновлення гри гостям вдалося зрівняти рахунок. Після прострілу з правого флангу центральні захисники залишили Сайядманеша в центрі штрафного майданчика без нагляду, той прийняв та з розвороту пробив точно в кут — 1:1.

“Динамо” вирушило на зимову перерву, посідаючи друге місце з відставанням у два очки від лідируючого донецького “Шахтаря”.