futbol-ingulets-zdobuv-drugu-pospil-peremogu-v-chempionati-ukrayini

Футбол: “Інгулець” здобув другу поспіль перемогу в чемпіонаті України

• 15913 переглядiв

КИЇВ. 7 травня. УНН. На стадіоні “Зірка” в Кропивницькому номінальні господарі поля — “Інгулець”, приймали ПФК “Львів” у грі 25 туру УПЛ, передає кореспондент УНН.

На 11 хвилині “Інгульцю” вдалося оформити швидкий гол. Хорват Младен Бартуловіч пройшов з м’ячем майже половину поля та наважився на удар низом з яким не впорався голкіпер Костік.

У першому таймі варто також загадати дальній постріл півзахисника номінальних господарів Козака — голкіпер врятував “Львів” від другого пропущеного м’яча.

Таким чином рахунок 1:0 допоміг “Інгульцю” виграти другий поспіль поєдинок в УПЛ. Команда набрала 26 очок і відірвалася від зони вильоту.

У “Львову” перервалася безпрограшна серія, яка тривала в чемпіонаті п’ять матчів.