futbol-klub-zinchenka-zdobuv-peremogu-u-statusi-chempiona-apl

Футбол: клуб Зінченка здобув перемогу у статусі чемпіона АПЛ

• 17586 переглядiв

КИЇВ. 15 травня. УНН. ФК “Манчестер Сіті” обіграв “Ньюкасл” у результативній баталії 36-го туру Англійської Прем’єр-ліги, передає УНН з посиланням на сайти команд.

Захисник “сорок” Крафт відкрив рахунок на 12-й хвилині зустрічі. Наприкінці тайму відбулися ще три голи. За гостей відзначилися Канселу і Ферран Торрес, а за господарів — Жоелінтон з пенальті (2:2).

Після відпочинку Ферран Торрес оформив хет-трик, у відповідь “Ньюкасл” забивав зусиллями Кіллока — 3:4.

Варто відзначити, що українець Олександр Зінченко не потрапив в заявку на гру. На рахунку українця залишилося 29 матчів і дві гольові передачі за “містян” у всіх турнірах.

“Манчестер Сіті” набрав 83 очки і ще минулого туру забезпечили собі дострокове чемпіонство.