futbol-kolos-zdobuv-volovu-peremogu-nad-olimpikom

Футбол: “Колос” здобув вольову перемогу над “Олімпіком”

• 14692 переглядiв

КИЇВ. 12 квітня. УНН. В матчі 21-го туру УПЛ ФК “Колос” здобув неймовірну вольову перемогу над донецьким “Олімпіком”, дотиснувши суперників на останніх хвилинах поєдинку. Про це інформує УНН з посиланням на сайт “Колоса” та УПЛ.

Гол Каргбо на 30 хвилині дозволив донеччанам довгий час знаходитися в ролі лідерів, проте це стало складніше починаючи з 56 хвилини, коли вилучення отримав Екра. На 68 хвилині Костишин вирівняв становище на табло, а на 87 хвилині Мілько став автором переможного голу — 2:1.

Відзначимо, що для Юрія Калітвінцева поразка стала 8-ю поспіль після призначення на посаду головного тренера олімпійців. Цього разу номінальним господарям вдалося принаймні перервати безгольову серію, яка тривала 459 хвилин.

“Колос” набрав 33 бали і став 6-м. “Олімпік” тільки 11-й із 17-ма очками.