futbol-tri-londonski-klubi-zdobuli-peremogi-v-apl

Футбол: три лондонські клуби здобули перемоги в АПЛ

• 13757 переглядiв

КИЇВ. 27 грудня. УНН. У 19-му турі Англійської Прем'єр-ліги "Арсенал", "Челсі" та "Тоттенхем" розгромили суперників, інформує УНН з посиланням на сайт ліги.

"Каноніри" не зазнали проблем у своєму матчі, розпочавши погром "Норвіча" в гостях уже на 6-й хвилині. Дубль оформив Сака, Тірні, Ляказет і Сміт-Роу забили по м'ячу – 0:5.

"Шпори" відкрили рахунок проти "Крістал Пелас" пізніше, але забили одразу двічі. Відзначилися Кейн та Лукас Моура. Після перерви Сон Хин Мін завершив розгром (3:0).

"Челсі" в гостях також здобув три очки. Два голи Жоржіньо та один від Лукаку привели "синіх" до виграшу над "Астон Віллою" (3:1).

"Арсенал" та "Тоттенхем" розділяють шість очок у турнірній таблиці у боротьбі за зону єврокубків (35 проти 29). "Челсі" з 41 пунктом йде третім.