futbolist-dinamo-dopomig-zbirniy-sloveniyi-zdobuti-peremogu-v-sparingu

Футболіст "Динамо" допоміг збірній Словенії здобути перемогу в спарингу

• 9642 переглядiв

КИЇВ. 3 червня. УНН. Національна збірна Словенії, за яку виступає півзахисник київського "Динамо" Беньямін Вербич, провела товариський матч із командою Чорногорії, в якому перемогла з рахунком 0:2, передає УНН з посиланням на "біло-синіх".

На стадіоні "Подгоріца" відбувся товариський матч між збірними Чорногорії та Словенії. Гравець київського "Динамо" Вербич вийшов на поле зі стартових хвилин і відіграв 62 хвилини, після чого його замінив Домен Чрнігой.

Рахунок у матчі словенці відкрили на 39-й хвилині зустрічі - Роман Безьяк реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. На 79-й хвилині Міха Зайц після передачі від Домена Чрнігоя точним ударом у сітку воріт збірної Чорногорії збільшив перевагу своєї команди. Тож матч завершився перемогою збірною Словенії із рахунком 0:2.

Нагадаємо, що Вербича було визнано кращим футболістом у складі "Динамо" в рамках крайнього місяця сезону 2017/18 років.