futbolist-dinamo-vidznachivsya-golom-za-zbirnu-paragvayu

Футболіст "Динамо" відзначився голом за збірну Парагваю

• 8612 переглядiв

КИЇВ. 27 березня. УНН. Вінгер бразильського “Сантоса” Дерліс Гонсалес права на якого належать київському “Динамо”, виступив у матчі збірних Парагваю та Мексики, повідомляє УНН.

Гонсалес вийшов на поле товариської зустрічі на 83 хвилині і вже через хвилину скоротив відставання до мінімального — 2:3. Вінгер отримав м’яч у чужому карному майданчику і поклав його у самісінькій дальній нижній кут воріт мексиканців. До кінця протистояння парагвайці пропустили ще один раз та поступилися 2:4.

Зазначимо, що за 31 проведений матч у футболці національної команди своєї країни Гонсалес забив 5 голів і віддав один результативний пас.

Як повідомляв УНН, Гонсалес перейшов у “Сантос” за орендною угодою минулого року, натомість “Динамо” в зворотному напрямку отримало півзахисника Буено.