futbolist-mikolayeva-oformiv-nayshvidshiy-khet-trik-v-istoriyi-pershoyi-ligi

Футболіст “Миколаєва” оформив найшвидший хет-трик в історії Першої ліги

• 25769 переглядiв

КИЇВ. 2 грудня. УНН. У матчі 16-го туру Першої ліги України нападник “Миколаєва” Владислав Войцеховський оформив найшвидший хет-трик в історії чемпіонату, передає УНН з посиланням на сайт “Sportarena”.

27-річний форвард вийшов на заміну, після чого забив в ворота херсонського “Кристалу” на 86-й, 87-й і 90-й хвилинах матчу. Зустріч завершилася перемогою “Миколаєва” з рахунком 6:0.

Попередній рекорд належав Олександру Микуляк під час його виступів за “Кристал” з Чортківа. У ворота “Металіста” він забивав на 67-й, 70-й і 72-й хвилинах.

Додамо, у поточному сезоні Войцеховський провів 3 матчі у всіх турнірах, забивши 3 голи. До переходу в “Миколаїв” Владислав виступав за “Нафтовик-Укрнафта” і “Дніпро-1”.