futbolisti-mariupolya-obigrali-v-turechchini-predstavnika-chempionatu-litvi

Футболісти "Маріуполя" обіграли в Туреччині представника чемпіонату Литви

• 7978 переглядiв

КИЇВ. 10 лютого. УНН. В рамках тренувально-навчального збору в турецькому Сіді футболісти “Маріуполя” зустрілися з литовським ФК “Стумбрас”, повідомляє УНН.

За фол на гравцеві “приазовців” при подачі з кутового, арбітр призначив 11-метровий удар. Тотовицький реалізував пенальті, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах — 1:0. На 53 хвилині Борячук прийняв м’яч на груди в чужій карній зоні та ударом з ноги відправив м’яч у нижній кут — 2:0.

Розіграш штрафного удару закінчився успішним додаванням м’яча у сітку литовців у виконанні Яворського. Тільки на 89 хвилині Аль Джазіссі виконав дальній удар у верхній кут воріт Худжамова та зумів вберегти “Стумбрас” від розгромної поразки — 3:1.

Склад “Маріуполя”: Худжамов, Кирюханцев, Яворський, Дава, Демір, Дедечко, Мишнєв (Пихаленок 65), Тотовіцкій, Чурко (гравець на перегляді 65), Болбат, Борячук.

Додамо, що цей поєдинок став завершальним на зборах. Загалом у Туреччині маріупольці виграли втрьох баталіях і звели 5-ть поєдинків унічию, не програвши жодного разу.