futbolistki-zbirnoyi-ukrayini-peremogli-lidera-vidboru-do-chs-2019

Футболістки збірної України перемогли лідера відбору до ЧС-2019

• 18144 переглядiв

КИЇВ. 13 червня. УНН. Жіноча збірна України завдала першої поразки команді Швеції у кваліфікаційному турнірі чемпіонату світу 2019 року, інформує УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

Як і в зустрічі з данками, початок гри був за господарками, які забрали м’яч під контроль. Поступово ініціатива перейшла до шведської збірної, яка почала накочувати хвилі атак на ворота Катерини Самсон. Але на 11-й хвилині підопічні Реви провели зразкову швидкісну контратаку, яку ударом на техніку з лівої ноги завершувала Овдійчук. Спроба Ольги виявилася заслабкою, і воротар шведок Ліндаль без проблем ліквідувала загрозу.

Загалом, майже всю першу половину зустрічі глядачі були свідками тактичної гри. Українки намагалися зберігати компактність, не залишати багато простору між лініями й діяти переважно другим номером. Титуловані шведки на правах фаворитів розігрували позиційні атаки, які, щоправда, майже не несли небезпеки воротам Самсон. А на 41-й хвилині стадіон шалено вітав взяття воріт Ліндаль: Андрухів прорвалася з правого флангу до центру, віддала передачу на вільну Апанащенко, і капітан господарок, технічно перегравши захисника, більярдним ударом відправила м’яч у дальній нижній кут.

Звісно, команду Герхардссона такий перебіг подій аж ніяк не влаштовував, адже Швеція ще жодного разу не втрачала очок у матчах відбору чемпіонату світу-2019. На 56-й хвилині гості розіграли комбінацію лівим флангом, пішла передача в район 11-метрової позначки, але Асллані пробила трохи вище воріт.

На 70-й хвилині у воротарському майданчику українок виникла справжня пожежа, протягом якої наші захисники заблокували удари одразу кількох шведських футболісток, а Фолькессон пробила прямо в руки голкіперу. За 10 хвилин уже українки розігнали контратаку, яку завершувала Овдійчук — воротар парирувала удар вінгера. Трохи згодом Ліндаль ще раз врятувала свою команду від неприємностей, коли небезпечного удару завдавала Андрухів.

Останні миттєвості гри пройшли у безперервній облозі українських воріт, але наші дівчата витримали тиск грізних шведок та здобули позитивний результат — 1:0.

Варто відзначити, що в іншому матчі групи 4 відбірного раунду ЧС-2019 Данія перемогла Угорщину — 5:1.

До вашої уваги турнірне становище у групі 4:1 сходинка Швеція — 15 очок (6 матчів), 2-га Данія — 15 (6), 3-тя Україна — 10 (6), 4-та Угорщина — 4 (7), 5-та Хорватія — 2 (7).