garmash-i-morozyuk-vzyali-uchast-u-peremozi-rizespora-nad-grandom-turechchini

Гармаш і Морозюк взяли участь у перемозі "Різеспора" над грандом Туреччини

• 10066 переглядiв

КИЇВ. 15 червня. УНН. У Туреччині відбувся рестарт чемпіонату з футболу. В одному з протистоянь в гості до "Різеспору" з плеядою українських гравців завітав "Галатасарай", передає УНН з посиланням на сайти команд.

В одному з епізодів поєдинку, а саме на 14 хвилині, сталася жахлива травма. Уругвайський голкіпер “Галатасараю” Фернандо Муслера у зіткненні з суперником отримав подвійний перелом ноги. Матч був призупинений більше, ніж 5 хвилин, поки Муслеру не почали доставляти у лікарню.

Гості не зуміли відійти від шоку та зазнали фіаско 0:2. Голами відзначилися Мартін Шкода та Тунай Торун.

Примітно, що за “Різеспор” виступають українці Микола Морозюк, Денис Гармаш і Борячук. Гармаш був замінений на 68 хвилині, Морозюк провів увесь поєдинок, а Борячук провів матч у запасі.

Додамо, “Галатасарай” із 50 очками йде третім. “різеспор” бореться за виживання — 28 очок та 14 сходинка.