gol-konoplyanki-ne-dopomig-shakhtaryu-obigrati-zagrebske-dinamo

Гол Коноплянки не допоміг "Шахтарю" обіграти загребське "Динамо"

• 12649 переглядiв

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. У протистоянні 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" у Харкові приймав загребський "Динамо", передає кореспондент УНН.

Відкрити рахунок вдалося гравцям українського колективу. Марлос накрутив футболістів загребського клубу і з кута штрафного віддав м'яч на праву бровку на Коноплянку, який забив перший гол за "Шахтар" в Лізі чемпіонів.

Після пропущеного м'яча хорвати почали давити на господарів і домоглися свого на 25 хвилині. Іспанський футболіст Ольмо залишився ніким неприкритим на ближній стійці, що дозволило йому замкнути простріл партнера – 1:1.

Наступне взяття воріт уболівальник ОСК "Металіст" чекали до 60 хвилини, коли Пятов руками завалив суперника, Оршич реалізував пенальті. Через 15 хвилин проникаюча передача Алана Патріка дозволила Додо зрівняти цифри – 2:2. Більше голів команди не забивали.

Зауважимо, що обидві команди набрали по 4 очки і ділять 2, 3 місця в квартеті С.