gol-malinovskogo-dopomig-atalanti-viyti-do-pivfinalu-kubku-italiyi

Гол Маліновського допоміг "Аталанті" вийти до півфіналу Кубку Італії

• 17748 переглядiв

КИЇВ. 28 січня. УНН. "Аталанта" в домашньому поєдинку 1/4 фіналу Кубку Італії з футболу у меншості переграла римське "Лаціо" з рахунком 3:2, передає кореспондент УНН.

Албанський оборонець Джимсіті відкрив рахунок на 7-й хвилині, зігравши на добиванні. Римляни відповіли голом гравця із Косова Мурікі на 17-й хвилині, а також господарі дали відзначитися Франческо Ачербі (34) – оборонець без супротиву завдав точного удару із чужої карної зони (2:1).

Наприкінці першої половини Руслан Маліновський прицільним ударом вирівняв цифри на табло, завдавши удар низом – 2:2. На 54 хвилині вилучення захисника Паломіно поставило "Аталанту" в скрутне становище, але росіянин Міранчук через кілька хвилин приніс перемогу бергамцям – 3:2.

Українець провів на полі 59 хвилин і був замінений на Сапату, який на 67 хвилині не зумів забити з пенальті.

Раніше "Інтер" вийшов переможцем з міланського дербі (2:1) на шляху до півфіналу Кубку Італії.