gol-malinovskogo-ne-vryatuvav-atalantu-vid-porazki-u-finali-kubku-italiyi

Гол Маліновського не врятував "Аталанту" від поразки у фіналі Кубку Італії

• 11853 переглядiв

КИЇВ. 20 травня. УНН. Український півзахисник Руслан Маліновський продовжив результативні виступи закордоном. Цього разу футболіст разом із "Аталантою" змагався із "Ювентусом" у фіналі Кубку Італії, передає кореспондент УНН.

Першим у поєдинку відзначився представник "Старої синьйори" Деян Кулусевскі (31 хв) завдяки удару під дальню штангу. Проте на 41 хвилині Маліновський встановив паритет у грі. Українець прийняв м'яч на межі штрафного майданчику від Хатебура, і з лівої ноги завдав точного удару в площину воріт Буффона.

Але у підсумку поєдинок завершився з рахунком 1:2 на користь "Ювентуса". Переможний гол на 73-й хвилині забив Федеріко Кьєза.

Примітно, що Маліновський покинув поле на 68 хвилині. В його пасиві жовта картка (36 хв).

Зауважимо, що Маліновський відзначається результативною дією вже в 11-му поєдинку поспіль за "Аталанту". Востаннє українець пішов без результативних дій ще у плей-офф Ліги чемпіонів (16 березня) проти "Реалу".

Цей поєдинок став для нашого земляка 41-м у всіх турнірах цього сезону за бергамців – 9 голів (1 з пенальті).

"Ювентус" в 14-й раз став володарем Кубка Італії.