gol-milevskogo-ne-vryatuvav-dinamo-vid-porazki-proti-bate

Гол Мілевського не врятував "Динамо" від поразки проти "БАТЕ"

• 9412 переглядiв

КИЇВ. 21 травня. УНН. Центральний матч 10 туру чемпіонату Білорусі "Динамо" Брест – "БАТЕ" завершився перемогою гостей 1:3, передає УНН.

Рахунок у матчі відкрив гравець гостей Драгун. Наприкінці тайму гол оформив колишній форвард збірної України Артем Мілевський. Українець технічно, одним дотиком отримав м’яч у чужій карній зоні та пробив у дев’ятку воріт. Проте після перерви у воротах “Динамо” відзначилися Нехайчик та Міліч.

Відзначимо, що Мілевський був замінений на 74 хвилині, інший українець Олександр Нойок відіграв 85 хвилин (отримав жовту картку). Вперше після дискваліфікації у заявці “Динамо” опинився Євген Хачеріді.

Додамо, у турнірній таблиці “БАТЕ” пішов у відрив — 22 бали і перше місце. “Динамо” має 13 пунктів — 8 рядок.