gol-ronaldu-ne-dopomig-yuventusu-peremogti-ayaks

Гол Роналду не допоміг "Ювентусу" перемогти "Аякс"

• 14183 переглядiв

КИЇВ. 11 квітня. УНН. Нідерландський "Аякс" на арені "Йохан Кройфф" в Амстердамі розписав мирову із "Ювентусом" у першій зустрічі чвертьфіналу Ліги чемпіонів, передає кореспондент УНН.

На 12 хвилині Зієш потурбував кіпера тувинців дальнім пострілом — Щенсній зафіксував м’яч. Далі марокканець пробивав у верхній кут воріт, але польський воротар здійснив ефектний сейв. Натомість італійці використали свій момент. Канселу наприкінці основного часу тайму навісив до центру штрафної, де Кріштіану Роналду залишився самісінький та завдав точного удару головою.

Вже на першій хвилині другого тайму “Аякс” зумів відігратися зусиллями Нереса та з рахунком 1:1 закінчив протистояння.
Примітно, що нідерландська команда мала перевагу у володінні м’ячем (58 відсотків) та ударами по воротах — 18:7.

Зауважимо, що “Ювентус” не програвав в 11 останніх матчах з “Аяксом”.