gol-taysona-dopomig-shakhtaryu-virvati-peremogu-u-zori

Гол Тайсона допоміг "Шахтарю" вирвати перемогу у "Зорі"

• 12724 переглядiв

КИЇВ. 6 травня. УНН. У поєдинку 30-го туру Української Прем’єр-ліги донецький “Шахтар” приймав луганську “Зорю”, повідомляє УНН з посиланням на сайт “гірників”.

“Шахтар” активніше стартував і кілька разів відвозив м’яч в штрафну суперника, але перший момент виник саме у гостей: Громов бив з лівого кута воротарського, але Андрій Пятов ногами перевів м’яч за лицьову. Донеччани не затрималися з відповіддю: спочатку захисник накрив спробу Ісмаїлі, а Фред, який зіграв другим темпом, пробив над поперечиною. Однак уже через кілька хвилин рахунок був відкритий: Фред відмінним пасом в зону лівого інсайда вивів Факундо Феррейра на ворота “Зорі”, і аргентинець легко послав м’яч поруч з Луніним — 1:0.

Другий тайм підопічні Паулу Фонсека відкрили затяжною облогою воріт і вже в дебюті створили пару моментів, на вістрі яких був Тайсон. Луганчани витримали тиск і самі провели результативний випад: Луньов прорвався по правому флангу і пробив з лінії штрафної, а м’яч рикошетом від голови Іурі влетів в сітку “оранжево-чорних”.

“Шахтар” тут же обрушив на ворота супротивника міць своїх атак і не зупинявся, поки не відзначився вдруге. Для початку Фред з декількох метрів бив під перекладину — сейв Луніна. У відповідь Пятов виручив при далекому пострілі Кочергіна.

Чи не зломив господарів і непризначений пенальті: після удару Бутка м’яч потрапив в руку Кочергіну, але арбітр цього не помітив і вказав на кутовий. І все ж за хвилину до кінця основного часу “гірники” дотиснули опонента. Капітан команди Тайсон взяв гру на себе, прорвався по лівому флангу, по шляху обійшовши чотирьох суперників, і точним ударом в дальній кут приніс таку важливу перемогу — 2:1.

Таким чином, донецька команда стала ближчою до здобуття титулу чемпіона країни, адже за два тури до завершення чемпіонату відірвалася від “Динамо” на 5 очок — 72 і 67 відповідно.