gol-u-vlasni-vorota-gravtsya-manchester-yunayted-prinis-barseloni-peremogu-v-lch

Гол у власні ворота гравця "Манчестер Юнайтед" приніс "Барселоні" перемогу в ЛЧ

• 11102 переглядiв

КИЇВ. 11 квітня. УНН. Автогол Люка Шоу на 12-й хвилині приніс "Барселоні" мінімальну перемогу на "Олд Траффорд" і зробив її явним фаворитом на вихід у 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Каталонці не добиралися до півфіналу ЛЧ з 2015 року, коли згодом завоювали трофей. Для клубу такого масштабу це здається недозволено довгим терміном, і “синьо-гранатові” швидко взялися виправляти ситуацію. Уже в дебюті Ліонель Мессі навісив на дальню штангу, Луїс Суарес пробив головою, і м’яч рикошетом від Шоу влетів в сітку.

У відповідь “Юнайтед” провів ряд небезпечних атак. У різних таймах воротам гостей погрожували Діогу Далот і Маркус Решфорд, але м’яч в сітку не йшов. Найгостріший епізод після перерви при цьому випав на долю Суареса. Уругваєць не потрапив потужним ударом в ближній кут, але покидали поле каталонці все одно в піднесеному настрої — 1:0.

“Початок дійсно не склався, хоча зазначу блискуче переміщення по полю Мессі і Суареса, коли нам забивали гол. Напевно, гостям трохи пощастило, що м’яч потрапив в Люка Шоу і змінив напрямок. Але погодьтеся, „МЮ“ бився сьогодні з усіх сил. У матчі з „ПСЖ“ було трохи не так, і ми пропустили другий м’яч. На цей раз після пропущеного м’яча стали грати трохи краще. Деякі хлопці сьогодні взагалі стрибнули вище голови, хоча результат пригнічує”, — підкреслив наставник “МЮ” Сульшер.

Варто відзначити, що “Барселона” здобула першу за сім матчів гостьову перемогу в плей-оф Ліги чемпіонів (2 нічиї, 4 поразки).

Також додамо, матч у відповідь 1/4 фіналу пройде на “Камп Ноу” 16-го квітня.