gol-ukrayintsya-dozvoliv-fk-ventspils-zdobuti-rozgromnu-zvityagu-na-starti-ligi-yevropi

Гол українця дозволив ФК "Вентспілс" здобути розгромну звитягу на старті Ліги Європи

• 8464 переглядiв

КИЇВ. 12 липня. УНН. Клуб двох українців вдало провів поєдинок першого кола відбіркового етапу до Ліги Європи 2019/20 років, передає кореспондент УНН.

У першому матчі дуелі латвійський "Вентспілс" вдома завдав фіаско албанському ФК "Теута" причому на 5-й хвилині відзначився голом Михайло Сергійчук. Українець в ефектному падінні через себе вдало пробився з межі карної зони.

На 78-ій хвилині Даніілс Улімбашевс подвоїв рахунок, а на 88-ій хвилині нігерійський легіонер господарів Ауеген довів рахунок до розгромного – 3:0.

Зауважимо, що у складі "Вентспілса" весь матч провів український голкіпер Костянтин Махновський.