gol-ukrayintsya-u-menshosti-vryatuvav-kayserispor-vid-porazki-u-gri-chempionatu-turechchini

Гол українця врятував "Кайсеріспор" від поразки у меншості у грі чемпіонату Туреччини

• 11194 переглядiв

КИЇВ. 16 липня. УНН. Український форвард Артем Кравець забив восьмий гол у поточному чемпіонаті Туреччини і врятував свій “Кайсеріспор” від поразки в домашньому протистоянні з “Газіантеспором”, повідомляє кореспондент УНН.

Кравець вийшов на поле з перших хвилин поєдинку і відіграв весь матч. Українець на другій компенсованій хвилині зрівняв рахунок і приніс своїй команді одне очко. Наш земляк виграв боротьбу на другому поверсі у захисника та воротаря та відправив м’яч до сітки — 1:1.

Примітно, що через вилучення Менса (73 хв) і Анжело (87) “Кайсеріспор” догравав у меншості.

Зауважимо, що за два тури до закінчення першості Туреччини “Кайсеріспор” із 32 балами веде боротьбу за виживання.