gol-v-dodatkoviy-chas-vryatuvav-kolos-vid-porazki-u-perenesenomu-matchi-upl

Гол в додатковий час врятував "Колос" від поразки у перенесеному матчі УПЛ

• 17104 переглядiв

КИЇВ. 25 листопада. УНН. У перенесеному матчі третього туру Української Прем'єр-ліги закарпатський "Минай" зіграв внічию з "Колосом" з Ковалівки, повідомляє кореспондент УНН.

Данило Книш вивів вперед “Минай” на 50 хвилині, вдало пробивши пенальті. Проте рятівником “Колосу” став Анатолій Нурієв. Азербайджанський гравець лінії атаки на 6-й компенсованій до матчу хвилині обвідним ударом зі штрафного поклав м’яч під стійку воріт опонентів — 1:1.

Примітно, що для Нурієва цей гол став першим у формі “Колоса”. Раніше азербайджанський форвард виступав за “Минай”, за який забив 10 голів у минулому розіграші чемпіонату України.

“Колос” має 15 очок і замикає чільну десятку таблиці, а “Минай” у зоні вильоту — 10 балів.